İstanbul Yoga

Sizide Yoga, Pilates ve Dansın birleştiği eğlenceli ve
sağlıklı saatlere bekleriz..

Yoga ve Teneffüs

Hayat bir nefesle başlayıp, bir nefesle son bulur. Normal bir insan hergün yirmi iki bin kere nefes alır.

Teneffüsün iki şekli vardır.

a-) Nefes Alma Suretiyle Kan Dolaşımına Düzenli Olarak Oksijen Tedarik Etmek

b-) Nefes Verme Suretiyle Asid Karbonik Bir Yanık Tortusundan Kanı Temizlemektir.

Oksijen burun yollarından, gırtlaktan ve ses tellerinin soluk borusu ve bronşların bulunduğu bölümden vücuda girer.

Oksijen eksikliğinin tesiri, fazla alkol alımının getirdiği duruma oldukça benzemektedir. Bu durumda, düşünce ve zeka son derece azalmakta ve vücut kuvveti zayıflamaktadır.

Yoga düzgün nefes alıp verme konusunda size doğru bilgiyi verir.
Yoga İstanbul, Yoga Merkezleri İstanbul, Yoga Kursları İstanbul, İstanbul Yoga Merkezleri, İstanbul Yoga Kursları, Arnavutköy Yoga, Avcılar Yoga, Bağcılar Yoga, Bahçelievler Yoga, Bakırköy Yoga, Başakşehir Yoga, Bayrampaşa Yoga, Beşiktaş Yoga, Beylikdüzü Yoga, Beyoğlu Yoga, Büyükçekmece Yoga, Çatalca Yoga, Esenler Yoga, Esenyurt Yoga, Eyüp Yoga, Fatih Yoga, Gaziosmanpaşa Yoga, Güngören Yoga, Halkalı Yoga, Kağıthane Yoga, Küçükçekmece Yoga, Sarıyer Yoga, Silivri Yoga, Sultangazi Yoga, Şişli Yoga, Zeytinburnu Yoga

İstanbul Yoga Hakkında

Yoga Nedir ?
Yoga binlerce yıldan beri, Doğu'da öğretilmiş ve tatbik edilmiştir. Yoga ile hem bedeni hem ruhu geliştirmekle birlikte... devamı »

Yoga Beden ve Ruh Sağlığı
Yaşamak denilen hayatı yaşamak istiyorsanız öncelikle şuna inanmalısınız. Bedeni ve akli sağlığımızı iyi veya kötü olarak... devamı »

Yoga ve Yeni Hayat
Yoganın kaidelerini kabul edip, onları benimsediğiniz vakit, üç plan üzerinde mükemmel bir insan olmanız için bedeni, akli ve ahlaki olarak benliğinizi... devamı »

Prana ve Seyyal Beden
Atomlardan ibaret olan bu mikroskopik alemlerin her birinde çekirdek cazibe kuvvetini elektronlar üzerinde kullanmakta fakat tesir sahası merkezini teşkil... devamı »

Yoga ve Teneffüs
Hayat bir nefesle başlayıp, bir nefesle son bulur. Normal bir insan hergün yirmi iki bin kere nefes alır... devamı »